O nas

Jesteśmy grupą spółek prawa handlowego z 30 letnim doświadczeniem w branży budowlanej. W swojej działalności stawiamy przede wszystkim na jakość wykonywanych usług, ale również na budowanie relacji z Klientami. Dla nas żaden Klient nie jest postacią anonimową. Staramy się, aby nasza współpraca z Państwem opierała się na wzajemnym zaufaniu i byłą współpracą wieloletnią.

W ciągu wielu lat działalności udało nam się z powodzeniem ukończyć szereg mniejszych i większych inwestycji w zakresie budownictwa zarówno wielorodzinnego jak i komercyjnego. Są to m.in.: rozbudowa Hotelu Millenium w Bochni, budowa 15 budynków wielorodzinnych o łącznej powierzchni 27 000 m2 powierzchni mieszkalnej, a także obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany przy ul. Brzeźnickiej w Bochni.

Na szczególną uwagę zasługuje nasza flagowa inwestycja pod nazwą Osiedle Panorama, która realizowana jest w Bochni, przy ul. Brzeźnickiej.

Kolejną planowaną przez nas inwestycją jest budowa luksusowych apartamentów w centrum Bochni, mieszczących się przy ulicy Konfederatów Barskich.

Cechą charakterystyczną dla wszystkich naszych inwestycji jest wysoka jakość materiałów użytych w procesie budowy oraz wybór otoczenia, w którym położone są nasze inwestycje. Wszystko to po to, aby przyszli mieszkańcy mieli jak najbardziej komfortowe warunki mieszkaniowe.

Jesteśmy mocno związani z lokalną społecznością i wielokrotnie uczestniczyliśmy w lokalnych przedsięwzięciach pomagając tym, którzy tej pomocy potrzebują.

EXCELLENT

Jakość

Używamy tylko najwyższej jakości materiałów, dbając o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

QUALITY ASSURANCE

Doświadczenie

Lata doświadczenia na rynku nieruchomości uczyniły nas ekspertami w tworzeniu idealnych miejsc do życia.

ACCEPT

Umiejętność współpracy

Nasz zespół to pasjonaci, którzy są z Tobą na każdym etapie procesu zakupu.

Poznaj nas

Marek Słodki

wiceprezes Cober Sp. k.

Marek Słodki

wiceprezes Cober Sp. k.